O AKCJI

Płyn za darmo

Podaj przebieg w aplikacji mobilnej i odbierz płyn do spryskiwaczy w najbliższym punkcie partnerskim. Poprzez akcję „Płyn za darmo” chcemy zachęcić Cię do dbania o swój samochod przez cały rok – nie tylko, gdy się zepsuje. 

O tym, jak ważna w motoryzacji jest profilaktyka, najczęściej przekonujemy się dopiero, gdy zdarzy się kosztowna w naprawie usterka lub niebezpieczna awaria na drodze. Zależy nam, aby działania profilaktycznie nie kończyły się na okresowym badaniu technicznym raz w roku, a wizyty serwisowe można było szybko umawiać i opłacać bez wychodzenia z domu.

Instalując aplikację i podając w niej przebieg pojazdu, możemy pozostać w częstszym kontakcie i doradzać Ci, czego potrzebuje Twój samochód do bezpiecznej i efektywnej jazdy. Na początek wspólnej drogi mamy dla Ciebie mały-wielki prezent, który odbierzesz w najbliższym punkcie partnerskim. 

Akcja "Płyn za darmo" odbywa się w województwie śląskim!

Jeżeli jesteś z innego województwa, nie martw się - wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych punktów odbioru znajdujących się na dole strony.